středa 13. června 2018

Výtvarné dílny “Příběhy u kamen”

Milé dámy,

Nevím jak u vás, ale u nás na Šumavě už další zima chvílemi dýchá na zápraží a tak bych vás ráda pozvala na zimní semestr komorních výtvarných dílen na téma “Příběhy u kamen”.


Leona Šňupárková, 2016, pastel


Připraveny budou pro vás každý druhý a čtvrtý víkend v měsíci ve staré chalupě ve Spolí nad Českým Krumlovem. Hravým a laskavým přístupem se ponoříme do tajů akvarelu, akrylu nebo třeba jen pastelek a našich příběhů. Začínáme v pátek 14.9. v 18 hod, pokračujeme v sobotu 9.00 - 11.30,  15.30 - 18, dokončujeme v neděli 9.00 - 11.30, v ostatní čas můžete pracovat dál samostatně. Cena jedné víkendové dílny je 2.400 kč, k tomu nabízím ubytování v podkroví zdarma s možností uvařit si třeba na kachlovém sporáku jako za časů našich babiček. Pokud si najdete chvilku, budete mít možnost navštívit tajuplný Český Krumlov (4 km od nás), projít si pěšky či na koni zdejší malebné lesy a louky, potěšit se s našimi kamerunskými ovečkami nebo kočkou Rozárkou, štípat dřevo, hrát stolní hry, prolistovat zdejší knihovničku nebo sdílet své příběhy. Ty pak jako nosné téma můžeme dál zpracovávat výtvarně. Maximální počet účastnic je šest. Pánové prominou - z provozních důvodů je nyní nemůžu pozvat.
Doprava - neřidičky můžete přijet také vlakem nebo autobusem do Českého Krumlova, odkud vám zajistím dopravu do Spolí nebo vám pomůžu domluvit rovnou spolujízdu.
Pokud máte zájem přijet, zavolejte mi na tel: 777.299.279 nebo napište e-mail na leonasnuparkova@gmail.com a já vám potvrdím, jestli jsou ještě volná místa.

Budu vám vděčná za sdílení této pozvánky.
Těším se na vás,

Leona a možná i Lukáš


Reference:

Srdečné poděkování Leoně Šnupárkové za velkou trpělivost
během mojí první práce s pastelem. Díky laskavému přístupu
a věcným radám jsem odhodila svoje strachy a předsudky 
a rozzářila se ve mně touha umělce.
Gabriela Baboučková